KONTAKT:

tel: +48 796 149 777

biuro@pralnia-jupla.pl

TRANSPORT

Odbieramy towar od klienta i dostarczamy go po wykonaniu usługi. Korzystamy z profesjonalnych wózków pralniczych i folii ochronnej.

ŚRODOWISKO

Dbamy o oszczędność energii i zmniejszenie zanieczyszczeń. Odzyskujemy ciepło z hali do podgrzewania wody oraz filtrujemy wodę do ponownego użycia.

GODZINY OTWARCIA

Dla wygody Naszych klientów, w sezonach letnim i zimowym pracujemy siedem dni w tygodniu, zapewniając gwarancję czystego prania.

Usługi pralnicze JUPLA

Dla nas czystość to za mało

Jesteśmy największą pralnią w Jeleniej Górze, świadczącą usługi dla hoteli, pensjonatów i apartamentów z całej okolicy. Z największym zaangażowaniem wykonujemy usługi prania, maglowania oraz składania bielizny hotelowej i gastronomicznej. Zależy nam, aby Twoi Goście czuli się komfortowo i odpoczywali w najlepszych warunkach.
Dbamy o Ciebie kompleksowo, począwszy od odbioru brudnego prania, aż po staranną dostawę czystego. Dla Twojego komfortu, w sezonie letnim i zimowym, pracujemy siedem dni w tygodniu. Stawiamy na estetykę i najwyższą jakość. Bo dla nas czystość to za mało.

PRALNIA W LICZBACH

Nasza pralnia codziennie pierze oraz magluje ogromne ilości prania. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, codziennie dostarczamy do naszych klientów świeżą pościel, ręczniki, obrusy...

Ilość obsługiwanych apartamentów
Ilość obsługiwanych hoteli i pensjonatów
Ilość obsługiwanych uzdrowisk
Ilość ton prania /mc

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Firmy które nam zaufały.